Мінвет оголосив конкурс на ескіз символу до Дня пам’яті захисників України

 

Міністерство у справах ветеранів оголосило конкурс на кращий ескіз символу до Дня пам’яті захисників України.

Про це інформує пресслужба відомства у четвер, 5 серпня.

Зазначається, що ескіз символу, який буде визначено переможцем, у подальшому використовуватиметься у візуальній комунікації (поліграфічна продукція, зовнішня реклама, відеоматеріали, нагрудні знаки, монети, поштові марки тощо) до Дня пам’яті захисників України на рівні держави.

Для участі в Конкурсі фізичні та юридичні особи незалежно від форм власності з 10.08.2021 по 07.09.2021 мають подати до Мінветеранів заявку на участь поштовими відправленнями з позначкою “На конкурс” на адресу: 01001, м. Київ, пров. Музейний, 12, а також на електронну пошту obraz.veterana@mva.gov.ua наступні документи (матеріали):

  • заяву, в якій зазначаються відомості про автора (авторів) проєкту ескізу, а саме прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), поштова адреса для листування, номер контактного телефону;
  • інформацію про те, що подані на конкурс проєкти ескізів не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;
  • графічне зображення (діаметр – 150 мм) проєкту ескізу в кольоровому та чорно-білому варіантах на планшеті на твердій основі формату А3, до якого додаються растрове (у форматі jpeg розміром не більше 500 Кбайт) і векторне (у форматах eps, ai, cdr) зображення логотипа на електронних носіях (пояснення у форматі MS Word розширення doc, rtf, версія від 97 і вище);
  • пояснювальну записку (до двох сторінок) – опис проєкту ескізу; детальний опис проекту ескізу, супровідні документи;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Один учасник може представити на Конкурс кілька проєктів (але не більше трьох).

Нагадаємо, що День пам’яті захисників України відзначають 29 серпня, починаючи з 2020 року (указ Президента про затвердження пам’ятного дня був підписаний 24 серпня 2019 року). До цього дата була неофіційним днем, коли українці вшановували пам’ять загиблих Героїв російсько-української війни.

Читайте також:
В Україні презентували бренд “Створено захисниками”: як виглядає логотип


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна