На тлі See Breeze Росія вивела в Чорне море підводний човен, який може застосовувати крилаті ракети

 

Російський дизельний підводний човен “Колпіно”, здатний застосовувати крилаті ракети “Калібр”, вийшов на навчання в Чорне море на тлі україно-американських військових навчань Sea Breeze.

Про це в середу, 30 червня, інформує російський “Інтерфакс” з посиланням на пресслужбу Чорноморського флоту РФ.

“Під час комплексного навчання підводники відпрацювали алгоритми дій з управління підводним човном при спливанні і зануренні в звичайному і екстреному варіантах, виконавши занурення на різні глибини, з максимальною глибиною понад 200 метрів”, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Зазначається також, що навчання пройшли “відповідно до плану бойової підготовки підводних сил флоту на одному з морських полігонів в акваторії Чорного моря”.

Наступним етапом вдосконалення морського вишколу підводників стане глибоководне занурення з проведенням “покладки на ґрунт” (маневр, який застосовується з метою заощадження енергоресурсів підводного човна і досягнення максимальної прихованості, а також в ситуаціях, які змушують субмарину перебувати в зануреному положенні з відключеними двигунами – ред).

Крім того, акваторії Чорного моря екіпажі вертольотів Ка-27 зі складу окремого змішаного авіаполку виконали практичні польоти з палуби патрульного корабля “Павло Державін”.

Повідомляється, що було виконано “близько десяти злетів і посадок на палубу корабля”.

Читайте також:
На тлі навчань Sea Breeze Росія в Криму провела навчання з ППО

Як інформувала “Новинарня“, 28 червня в Одесі відбулася урочиста церемонія відкриття українсько-американського навчання Sea Breeze – 2021, яке стало наймасштабнішим за всю історію його існування.
Маневри триватимуть з 28 червня по 10 липня в місті Одесі, Очакові, Дністровському лимані, Кінбурнській косі, островах Зміїний і Первомайський та інших районах.

Довідково: 
Sea Breeze – міжнародні військові навчання, які проводять на території України починаючи з 1997 року відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в галузі оборонних та військових відносин між Міноборони США і Міноборони України від 1993 року. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США. Україна надає військову та цивільну інфраструктуру чорноморського узбережжя, а США підтримують навчання фінансово.
У Sea Breeze беруть участь військові з країн чорноморського регіону, окрім Росії. Разом вони відпрацьовують маневри у морі та на суші.
Минулого року метою навчань “Сі Бриз” було підвищення рівня взаємосумісності підрозділів ВМС ЗС України, ВМС США, країн-членів НАТО та держав-партнерів під час виконання спільних завдань задля підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення стабільності в Чорноморському регіоні.

Читайте також:
Американські морпіхи, понад 30 кораблів, Bayraktar та інше: в Одесі спланували навчання “Сі Бриз-2021”

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.