Запорізька “Іскра” передала ЗСУ нову трикоординатну радіолокаційну станцію. ФОТО

 

Українське військо отримало нову трикоординатну радіолокаційну станцію 35Д6М, здатну працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Про це в понеділок, 29 березня, інформує пресслужба “Укроборонпрому”.

Виготовили та передали радіолокаційну станцію фахівці запорізького КП “НВК “Іскра”, яке входить до складу “Укроборонпрому”.

Військові отримали сучасну техніку з поліпшеними тактико-технічними характеристиками:

  • збільшеною дальністю дії;
  • покращеними параметрами траєкторної обробки;
  • розширеними функціональними можливостями завдяки сучасним програмним рішенням.

“Іскра” оснастила радар додатковими виносними робочими місцями, що дає змогу повноцінно управляти станцією на відстані до 300 метрів.

РЛС за потреби може комплектуватись обладнанням для безпосередньої взаємодії із зенітними ракетними комплексами. Проте найважливіше – це спроможність 35Д6М працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

“Ми маємо багаторічний досвід виготовлення та модернізації станцій типу 35Д6, 36Д6. Висококваліфіковані фахівці “Іскри” забезпечують постійний технічний супровід роботи РЛС протягом усього циклу експлуатації станцій як на території України, так і за її межами. Це вкрай важливо для військової техніки, що цілодобово та безперервно перебуває на бойовому чергуванні та допомагає захищати повітряний простір держави. Конструктори нашого підприємства готові виконати роботи з додаткового оснащення або розробки унікальної версії радара з огляду на потреби замовника”, – зазначив головний конструктор оглядових радарів підприємства Дмитро Семенов.

35Д6М 3 35Д6М 2
<
>

Експортний варіант радара 36Д6М – добре відома за кордоном.

За словами директора підприємства Юрія Пащенка, здатність забезпечити технічний супровід, проводити модернізацію та оновлення програмного забезпечення дуже високо цінується іноземними партнерами під час вибору постачальника.

Нагадаємо, нещодавно Україна піднялася в рейтингу прозорості найбільших оборонних компаній світу DCI-2020.

Читайте також:
Київський бронетанковий завод передав у військо п’ять відремонтованих Т-72

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна