У 2021 році зросте розмір виплат за укладення першого контракту зі ЗСУ

 

З 1 січня 2021 року зросте розмір одноразової грошової допомоги військовослужбовцям після укладення ними першого контракту зі ЗСУ.

Нові суми називає видання “Армія.Інформ” у понеділок, 21 грудня.

Так, після укладення першого контракту зі ЗСУ грошову допомогу виплачуватимуть у таких розмірах:

  • особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року (2270,00 грн) – 18160 грн (2270 грн х 8);
  • особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року – 20430 грн;
  • особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року – 22700 грн.

Для порівняння, у 2020 році розмір виплат становив 16 816 грн, 18 918 грн та 21 020 грн відповідно.

Право на виплату мають:

  • особи, яких приймають на посади рядового складу строком на 3 роки;
  • особи, яких приймають на посади сержантського і старшинського складу терміном на 3 роки і більше;
  • особи, яких приймають на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу на 1 рік і більше;
  • особи, які підписали контракт строком на 5 років і більше, з-поміж військовослужбовців, призначених на посади осіб сержантського і старшинського складу, осіб офіцерського складу після закінчення вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (підготовка яких здійснюється за державним замовленням), за умови вступу до виконання обов’язків за цими посадами.

Одноразову грошову допомогу не виплачують особам, звільненим з військової служби за контрактом, у разі повторного прийняття на військову службу.

Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється за рапортом військовослужбовця після набрання чинності першого контракту, призначення на посаду і вступу до виконання обов’язків за посадою на підставі наказу командира, а не військкоматом під час призову на військову службу.

Читайте також:
Лише 36% військовослужбовців продовжують контракт із ЗСУ, – МОУ

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест із вартими уваги статтями "Новинарні".