Українська компанія заявила, що МОЗ уже включив її препарат “біовен” до протоколу лікування COVID-19

 

Українська компанія “Біофарма” завершила клінічні випробування препарату “біовен” (імуноглобулін) на пацієнтах, у яких діагностували COVID-19, його вже включено до протоколу МОЗ.

Про це в суботу, 14 листопада, повідомив у соцмережі співвласник компанії Костянтин Єфименко.

“Клінічні дослідження розпочато в травні, рандомізовано 66 пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, до дослідження залучено 9 баз. Дослідження завершено в жовтні”, – розповів він.

За словами Єфименка, використання “біовену”, в комплексі терапії пневмонії, викликаної SARS-Cov2, у порівнянні зі стандартною терапією дозволяє досягнути статистично достовірних переваг за такими параметрами: скорочення летальності – у чотири рази – з 23,6% до 6,25%; скорочення середнього часу до настання покращення – з 9 до 5 днів; скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару – на 3-5 днів.

Єфименко додав, що сьогодні триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну у світі, всі вони розпочаті глобальними міжнародними компаніями переважно у США та Західній Європі, проте “Біофарма” – “перша компанія, яка розпочала клінічні дослідження і перша, яка їх завершила”.

Водночас у ФБ-дописі не вказує, як були обрані 66 пацієнтів, які досліджувалися, з ким вони порівнювалися та чи є опубліковані результати дослідження.

За словами Єфименка, вчора “біовен” було включено до протоколу лікування COVID-19.

Єфименко подякував міністру охорони здоров’я Максиму Степанову і колективу міністерства за підтримку в проведенні дослідження, а також зазначив, що “Біофарма” продовжує роботу зі створення гіперімунного імуноглобуліну.

У жовтні глава МОЗ Максим Степанов заявляв, що Міністерство охорони здоров’я внесе препарат українського виробництва “біовен” до національного протоколу лікування COVID-19 і профінансує його закупівлю.

Станом на 14 листопада в Україні зафіксовано 525 176 випадків захворювання на COVID-19, з них 9508 летальних. За минулу добу виявлено 12 524 нові випадки коронавірусної хвороби.

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна