Канада нарощує прийом іммігрантів

 

Влада Канади має намір протягом наступних трьох років збільшувати число іммігрантів.

Як повідомляє “Укрінформ“, про це заявили у міністерстві імміграції Канади.

“План на 2021-2023 рр. передбачає, що Канада прийматиме іммігрантів у кількості близько 1% від населення країни. Зокрема 401 тис. нових постійних мешканців – у 2021-му, 411 тис. – у 2022-му та 421 тис. у 2023 році”, – зазначили в міністерстві.

У порівнянні з попереднім планом на той самий період кількість мігрантів збільшено на 50 тис. щороку.

У відомстві пояснили, що такий суттєвий перерахунок пов’язаний із викликаними пандемією COVID-19 обмеженнями на пересування та невиконанням цьогорічних міграційних показників.

“Хоча протягом пандемії міністерство імміграції не припиняло приймати й обробляти заявки, міжнародні обмеження на пересування й недостатня пропускна спроможність зумовили недостатній прийом”, – пояснили у міністерстві імміграції.

Зростання міграційного потоку протягом наступних трьох років покликане “компенсувати цю нестачу й упевнитися, що Канада має працівників, необхідних їй для заповнення важливих прогалин на ринку праці та підтримки конкурентоспроможності на світовій арені”.

Водночас Канада на 15% збільшить прийом біженців – до 61 тис. за рік.

Влада країни також має намір надати статус постійних мешканців шукачам притулку, які працювали в тутешніх лікувальних закладах під час пандемії.

У 2019 році Канада прийняли 341 тис. нових постійних мешканців. Водночас дорадча економічна рада при уряді у звіті, оприлюдненому у 2016-му, рекомендувала збільшити цю цифру до 450 тис. на рік.

Читайте також:
Уперше канадську тренувальну місію UNIFIER в Україні очолила жінка – підполковник Сара Хір

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]