“ОП має дати відповіді. Інакше виявиться, що на минулих виборах у крісло президента України посадили російського “крота”

 

Гліб Бабіч
активіст ГО “Справа громад”, військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС, до 2019 року – прапорщик у 10 огшбр ЗСУ, позивний “Лентяй”

У найвищих ешелонах України сидить російський “кріт”. Або цілий виводок “кротів”.

Мені особисто це безперечно зрозуміло після брифінгу депутат Ар’єва.

Зрозуміло, що нам показали лише верхівку айсберга, а сам масив документів – величезний.

Але з того, що я чув, мені абсолютно зрозумілий ряд фактів:

1. Як військовому, те, що діалоги з найманцями – абсолютно реальні. Повірте, це говорять люди зі знанням озброєння, місцевості, особливостей “військової структури” збройних формувань Росії на території Донбасу, та багатьох інших деталей. Це військові, які мають багатий бойовий досвід. Вони дійсно були, брали участь і знають.

2. Українська розвідка провела блискучу, копітку операцію з викриття та підготовки затримання військових злочинців, які вчинили низку гучних, кривавих і ретельно підготовлених військових злочинів, які спричинили загибель сотень людей. Розвідка, “розговоривши” найманців, заздалегідь зібрала докази їхніх злочинів, достатніх як для нашого, так і для міжнародного суду.

3. Всі слідчі і процесуальні дії були проведені санкціоновано, процесуально бездоганно, під наглядом Генпрокуратури.

4. Фінальна стадія операції була підготовлена досконально. І з величезною ймовірністю увінчалася б успіхом.

5. При презентації цієї операції на стадії завершення, безпосередньо у Володимира Зеленського, були присутні люди з його найближчого оточення, які не мають допуску до держтаємниці і права присутності на подібних нарадах.

6. Операція була зірвана саме розпорядженням президента, адже ніхто, крім нього, не має права віддавати такі накази. Згідно із законодавством.

Хто вплинув на президента – головне питання.

7. “Злив” “вагнерівців” спецслужбам Білорусі стався саме з кола тих, хто був у кабінеті президента.

8. Президент і його оточення не тільки знищили блискучу роботу розвідки і зірвали операцію, а й зробили конкретні дії для приховання цього та дезінформації суспільства.

9. Так само їхніми діями поставлена під удар і загрозу знищення наша агентурна мережа в Росії.

10. Все це має ознаки не тільки некомпетентності і злочинної помилки, а й прямі ознаки державної зради, дій в інтересах ворога та дезорганізації розвідувальних структур України.

11. Все це вплине на можливість притягнення до відповідальності не тільки військових злочинців за законом України, а й Росії – перед міжнародним правосуддям.

12. Затримання цих найманців дало б незаперечні докази того, що саме Росія веде війну в Україні.

Для того, щоб з’ясувати істину, знайти і покарати винних та очистити вищі ешелони влади від зрадників і “кротів”, необхідна тимчасова слідча комісія у Верховній Раді України.

Цього сьогодні вимагала фракція “ЄС”. До цього вже приєдналися представники “Голосу” і “Батьківщини”.

Як з’ясувалося, навіть без урахування сьогоднішніх фактів, на сайт ВР вчора була подана петиція від родичів загиблих в результаті злочинів “вагнерівців”. Саме про створення ТСК. Але вона ігнорується.

Резюмую простими словами військового: є всі підстави підозрювати, що зрадники, які працюють в інтересах агресора, не тільки перебувають у вищих ешелонах влади, а й мають відношення до безпосереднього управління державою.

Понад те, главі держави доведеться відповісти на дуже серйозні запитання. І відповіді мають бути дуже переконливими та підтверджуватися дуже серйозними фактами.

Інакше все буде просто і страшно.

Виявиться, що на минулих виборах в президентське крісло посадили не клоуна. А “крота”.

Володимир Ар‘єв анонсував поступальну публікацію документів на своїй сторінці. Це тут.

Читайте також:
“Не розумію, чому було зірвано спецоперацію”.
Родичі загиблих воїнів вимагають створити ТСК щодо видачі “вагнерівців”

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна