На канал “112 Україна” їде перевірка через заяви Симоненка про “громадянську війну”

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку каналу “112 Україна” через виявлені ознаки порушення законодавчих вимог.

Про це в четвер, 20 серпня, повідомила пресслужба регулятора.

“Під час трансляції 27 липня 2020 року в передачі “Прайм” (у часовому проміжку 17:19 – 18:00) звучали висловлювання, які мають ознаки порушення абзацу третього частини другої статті 6 (не допускається використання телерадіоорганізацій для: закликів до насильницької зміни конституційного ладу України) та пунктів а) і в) частини першої статті 59 (телерадіоорганізація зобов’язана: дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії; поширювати об’єктивну інформацію)”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, передачу вели Є. Скорина та П. Кужеєв, у ній брав участь народний депутат ІІ-VII скликань Петро Симоненко.

Передача повторно транслювалася також 28 липня у часовому проміжку з 03:16 по 03:57.

У Національній раді зауважили, що серед виголошених Петром Симоненком сентенцій були зокрема й такі, що в Україні йде “громадянська війна”, що “треба повернути всіх у казарми за місцем дислокації основних частин” і тоді війна закінчиться, що “з донецького боку ніхто не буде проявляти агресію, вони сьогодні обороняються” тощо.

Ведучі на такі висловлювання гостя програми не реагували.

Члени Національної ради, розглянувши результати моніторингу мовлення компанії за ці дні, одноголосно проголосували за призначення позапланової перевірки, яка має встановити, чи порушив телеканал “112 Україна” чинні норми українського законодавства.

Читайте також: 
Нацрада призначила позапланову перевірку каналу “112 Україна” через російський мультик на Великдень

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]