У мережі запустили флешмоб на підтримку ветеранського бізнесу в час карантину

 

Проєкт “Без броні” запустив у соцмережах флешмоб на підтримку ветеранського бізнесу під час карантину.

Суть акції полягає в тому, що ветерани пишуть у фейсбуці про свій бізнес, який відкрили чи перезапустили після повернення з війни, та розповідають, як вони працюють зараз, в умовах карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу.

У першому реченні такого допису ветерани вказують, з якого вони міста та чим займаються (наприклад, “#підтримай_ветеранський_бізнес Київ, сироварня”). Таким чином користувачі ФБ можуть знайти ветеранський бізнес поруч із собою, шукаючи дописи за хештегом.

Як передає “Новинарня“, у проєкті “Без броні” розповіли, що прагнуть дати ветеранам-підприємцям можливість заявити про себе та розказати, хто як переживає карантинні обмеження.

Так, наприклад, виявилося, що ветеран 95 одшбр Олександр Морозов мав виробництво засобів для чистки зброї, яке зараз переформатував для виготовлення антибактеріальних спиртових серветок. А ветеран 25 омпб “Київська Русь” та батальйону “Гарпун” Павло Білоус виготовляє витримані крафтові сири, які мають великий термін придатності, запаковує свій товар у вакуумну упаковку та пересилає клієнтам поштою.

До флешмобу долучилися й герої документального серіалу про ветеранів-підприємців “Крутий заміс” – військовий психолог Андрій Козінчук та доброволець Ірина Цвіла, яка після майже чотирьох років на фронті почала творчу реабілітацію, що переросла у виготовлення прикрас із рослин.

“Без броні” об’єднує понад 2000 перевірених ініціатив для ветеранів АТО/ООС, і останнім часом ми зауважили попит саме на бізнесові пропозиції: ветерани шукали можливості працевлаштування, юридичний супровід для відкриття бізнесу та грантові пропозиції для розвитку власної справи. Тож вирішили підтримати ветеранський бізнес, не лише публікуючи пропозиції для ветеранів, а й розказуючи українцям про справу кожного з них. Ідея цього флешмобу зародилася ще до обмежень, які карантин наклав на бізнес. Але у кризовій ситуації стало очевидно: ветерани – це саме ті люди, які вміють гнучко й креативно перелаштуватися і досягати мети попри несприятливі умови”, – розповіла представниця проєкту Анастасія Обертас.

Читайте також:
Власний бізнес АТОвців: допомога держави, побратимів, поради тих, кому вдалося

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна