Ярош: Потрібні дострокові вибори, наступним президентом має стати бойовий офіцер

 

Дмитро Ярош
провідник Української добровольчої армії, лідер “Державницької ініціативи Яроша – ДІЯ”, колишній лідер “Правого сектора” і ДУК (2014—2015), народний депутат України VIII скликання

Актуальні теми (FB)

1. З генералом Дмитром Марченком знайомий. Бачилися декілька разів. Враження позитивне. По характеру він не тиловик, а бойовий офіцер. На мою думку, саме Дмитро є одним із моторів позитивних змін у тиловому забезпеченні ЗСУ. Якби не він і не його команда, все було б набагато гірше, ніж є.

Бронежилетами від “Темп-3000” Українська добровольча армія не користувалась, але балістичні шоломи використовуємо і сьогодні. Вони якісні та зручні.

Вважаю, що розслідувати будь-які прояви корупції – правильно. Але, на мою думку, це не про генерала Марченка… Найбільше ж здивував розмір застави [для генерала Марченка] у 76 мільйонів.

Я так розумію, що ці тилові пацюки із продажних судів знущаються над захисниками України.

2. Доступ слідчих ДБР до Стратегічного плану застосування ЗСУ – це повний треш. Особливо, на тлі регулярного злиття інформації з цієї структури ворогам України…

3. Кадрова політика існуючої влади нікчемна…
4. Наша Конституція, справді, потребує змін.

  • Громадяни України, які не були задіяні в обороні Держави України протягом 2014-2019 років, не мають права займати високі державні посади.
  • Громадянами України мають право бути тільки ті люди, які лояльно ставляться до Держави і не обслуговують інтереси інших держав.
  • Загальне виборче право – це зло, яке дозволяє водити по колу наш народ. Ми виганяємо одну банду, проливаючи свою кров, а на зміну їй приходить інша антиукраїнська банда, при тому за неї голосують всі ті, хто палець об палець не вдарив для здобуття свободи і справедливості.
  • Геть космополітичну демократію! Хай живе Національне Народовладдя!

5. Українцям, вже зараз, треба готуватися до дострокового припинення повноважень президента та Верховної Ради.

Вже зараз має формуватися об’єднаний державницький рух, формулюватися державницька ідеологія та програма дій, готуватися команда патріотів-державників, які виведуть Україну із процесу стагнації та політичної дистрофії.

Також уже треба обрати кандидатуру на посаду наступного президента України. І врешті, визначитися з Лідером, який стане Вождем процесу відродження України.

Вважаю, що наступним президентом України має стати бойовий офіцер Збройних сил України. Головні критерії: мудрий, мужній, шляхетний.

Пристосуванців, дезертирів, бариг, обслугу інших держав і народів – нахрін!

Читайте також:
“Одні вже пробували, з “градами”: Ярош відповів Зеленському щодо намірів роззброїти добровольців

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна