Засуджений “довічник” Бевзюк у поїзді вбив молодого конвоїра з Нацгвардії

 

У Дніпропетровській області під час слідування залізничної варти за маршрутом Дніпро – Кривий Ріг ув’язнений вбив одного з військовослужбовців, який його конвоював.

Трагедія сталася в 21:30 у п’ятницю, 25 жовтня, передає “Еспресо” з посиланням на пресслужбу Центрального територіального управління Національної гвардії України.

За даними відомства, під час конвоювання громадянин, засуджений до довічного ув’язнення, напав на військового, щоби втекти. Зловмисника знешкодили, проте внаслідок інциденту один з військовослужбовців був смертельно поранений у серце.

Назвичайна подія сталася у спецвагоні поїзда “Маріуполь-Львів”. Ім’я злочинця – Дмитро Бевзюк, загиблий – військовослужбовець Нацгвардії України, солдат 1998 р.н.
Про це повідомив у соцмережі колишній перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Поліцейський зазначив, що за вбивство Бевзюкові “нічого не буде, бо він і так відбуває довічний термін й може вбивати, перебуваючи за ґратами, хоч кожного дня”.

Також Аброськін оприлюднив фото загиблого солдата, але не вказав його імені.

Імовірно, йдеться про військовослужбовця строкової служби.

Крім того, В’ячеслав Аброськін закликав не ухвалювати закон, який скасує дію ст. 391 Кримінального кодексу України.

“…Злочинний світ, а саме «злодії в законі», використовують всі свої «необмежені» можливості впливу на прийняття Верховною Радою України законопроєкту щодо відміни дії ст. 391 КК України (Злісна непокора вимогам адміністрації виправної установи).
На мою думку, якщо цей законопроєкт буде підтриманий народними депутатами, злодії одержать ще одну «перемогу», а [я] на місці працівників пенітенціарної системи збирав би свої речі та йшов би додому, бо вас ці звірі будуть вбивати та катувати, й захистити вас буде неможливо”, – написав Аброськін.

Як інформувала “Новинарня“, 4 жовтня В’ячеслав Аброськін став ректором Одеського державного університету внутрішніх справ.

Читайте також:
На передовій трагічно загинув старшина Дмитро Антиков із Бригади швидкого реагування НГУ

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна