“Люстраторко у вас не виросло”: Ярош дав кілька порад Зеленському, який фальшивить

 

Дмитро Ярош
народний депутат України, командувач Української добровольчої армії, лідер “державницької ініціативи Яроша” (ГО “ДІЯ”), кандидат у народні депутати від ВО “Свобода”

(FB)

Думав, до виборів вже нічого не писати, але “Фейсбук” нагадав…?

Дивлюсь на поїздки Президента по областях…. і “шляк трафляє”, як кажуть на українській Галичині.

Так ганебно себе поводити і так принижувати державу – це треба вміти… Хоча, мабуть, хоче ж щось добре зробити пан Володимир.

Особливо вражають його підгавкувачі, тобто радники. Якісь “напівпокерні” дебіли, що перебивають людей, “тикають” всім без розбору (як і Президент, до речі). Перетворюють спілкування про проблеми на дешевий піар свого шефа. Бридко…

Маю велике бажання замінити слова на матюки, але робити цього не буду, бо з 16 років працював на Дніпровському металургійному комбінаті слюсарем-ремонтником, а потім отримав філологічну освіту.?

Пане Президенте, вважайте на свою поведінку і на вчинки своїх підлеглих. Бо посада Президента України – це не сцена, а відповідальність…

Я би дуже хотів мати Верховного Головнокомандувача набагато кращого за Порошенка. Але, поки що, спостерігаю якесь дешеве реаліті-шоу про українську владу.

Щось не знаєте, не розумієте – питайте у тих хто знає, хто став на захист України зі зброєю в руках, коли Ви і Ваше оточення обслуговували “культурні” інтереси олігархів, проводили корпоративи, концерти в греціях та деінде.

Раджу: не набирайте мажорно-прислужницьке бидло у своїй офіс, не перебирайте на себе функцій, які не властиві Президенту України, не грайте роль “батька нації” – у Вас ця роль не виходить, Ви дуже сильно фальшивите.

Зробіть ставку не на “клоунів” (при всій повазі до професії), а на Справжніх. Не робіть так званих люстрацій, бо “люстраторко” у Вас не не виросло…

Якщо так не зробите, пане Президенте, буде Біда. Хоча і вона минеться, бо українці – непереможна багатотисячолітня Нація.

А отже, все буде добре і все буде Україна!

Маю право так писати, бо крісла у Верховній Раді не протирав, нічого не крав, захищав свою Батьківщину.

Честь маю.

Читайте також:
Ми стали свідками люстрації гідності та реставрації ницості, – В’ятрович

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна