На реабілітацію ветеранів в Україні цього року передбачили 110 мільйонів гривень

 

На психологічну і соціально-професійну реабілітацію ветеранів цього року в межах бюджету Міністерства ветеранів передбачили 110 мільйоів гривень.

Про це повідомила заступник міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк, передає УНН.

“Всього, за бюджетними програмами, заходи з психологічної реабілітації та соціально-професійної адаптації передбачено 110 млн грн”, — зазначила заступник міністра.

За її словами, зокрема, на центри реабілітації передбачено 11 млн. грн., на психологічну реабілітацію – майже 21,5 млн. грн., на соціальну і професійну адаптацію — 27,5 млн. грн., на санаторно-курортне лікування – 51 млн. грн.

При цьому вона пояснила, що Міністерство ветеранів опікується понад 360 тисячами ветеранів, які є доволі молодими, тож вони потребують наразі не стільки пільги, скільки можливості. Зокрема, їм треба або пройти перекваліфікацію, перенавчання за іншою спеціальністю, або здобути освіту, або ж вони потребують гроші на відкриття власної справи.

Також Міністерства ветеранів працює над розробкою програми забезпечення житлом ветеранів – можливо, за принципом фінансування 50 на 50.

Крім того, в новому законі Міністерство планує прописати можливість відпочинку і реабілітації ветеранів разом із родиною.

Як повідомляла “Новинарня“, нещодавно  було ухвалене рішення про призначення двох заступників міністра у справах ветеранів — Олександра Терещенка та Оксану Гаврилюк.
Раніше Верховна Рада 7 лютого ухвалила закон щодо створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
Відповідальним за забезпечення формування та ведення Реєстру та його розпорядником є Міністерство у справах ветеранів України.

Читайте також:
Буде круто: на “Книжковому арсеналі” представлять ветеранську літературу в окремому наметі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]