Армійські спортсмени Старікова та Абраменко отримали нагороди від НОК України

У середу, 6 березня, в Олімпійському домі відбулося традиційне вшанування найкращих спортсменів та тренерів місяців.

Свої заслужені нагороди отримали лауреати січня та лютого. Ними стали армійські спортсмени — володарка Кубка світу з велотреку сержант Олена Старікова та її особистий наставник Євген Болібрух, віце-чемпіон світу з фрістайлу працівник ЗС України Олександр Абраменко та його тренер Енвер Аблаєв, про це повідомляє прес-служба МОУ.

“Для Олени цей сезон видався дуже вдалим та врожайним. Ви тільки-но повернулися з чемпіонату світу, який проходив в Польщі — й не з порожніми руками: Олена здобула звання віце-чемпіонки світу”, — сказав під час заходу президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Олена Старікова удостоєна такого високого визнання від НОК, завдяки здобуттю Кубка світу з велотреку за підсумками сезону-2018/2019. Також Старікова у дуеті з Любов’ю Басовою посіла друге місце у загальному заліку командного спринту.

Це стало можливим, зокрема, завдяки двом медальним виступам Олени Старікової на етапах Кубка світу у Новій Зеландії та Гонконзі, де українка посіла 2 місце в індивідуальному та командному спринті.

Звання найкращого спортсмена у лютому Олександр Абраменко отримав завдяки здобуттю срібною медалі на чемпіонаті світу в Америці.

“Перемогти на Олімпійських іграх непросто. Вдвічі ж важче цей титул утримати… Ми всі пам’ятаємо неперевершене історичне досягнення Сашка в Пхьончхані й дуже приємно, що незважаючи на травми та спади, він знайшов мотивацію та здобув цю важливу як для себе, так і для країни медаль чемпіонату світу”, — сказав Сергій Бубка, побажавши спортсмену, який наразі вирішив зробити перерву у своїх виступах, гарного відновлення та відпочинку й з новими силами та натхненням підійти до підготовки до олімпійського Пекіна-2022.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка подякував Управлінню фізичної культури і спорту Міністерства оборони України за виховання лауреатів спортивних місяців й за ефективне сприяння їхньої підготовки.