Еліна Світоліна виграла турнір у Римі, встановивши новий рекорд українського тенісу

Українська тенісистка Еліна Світоліна другий рік поспіль виграла престижний ґрунтовий турнір WTA Premier 5 Internazionali BNL d’Italia, що відбувся в Римі.

Як передає “Новинарня“, у фіналі в неділю, 20 травня, українка виявилася сильнішою за першу ракетку світу Симону Халеп із Румунії – 6:0, 6:4.

Посіяна на турнірі під четвертим номером, колишня одеситка на шляху до вирішального поєдинку обіграла хорватку Мартич, росіянку Касаткіну, німкеню Кербер та естонку  Контавейт, віддавши суперницям лише один сет.

23-річна українка грала у фіналі втретє в нинішньому сезоні. Раніше 2018 року вона виграла титули на турнірах серії WTA Premier у Брісбені і Дубаї.

Рим-2018 став 12-м титулом серії WTA у кар’єрі Еліни. При цьому дівчина виграла 12 із 14 фіналів загалом!

Тепер Світоліна є абсолютною рекордсменкою серед представників України за кількістю титулів рівня WTA/ATP.
Еліна перевершила досягнення, яке досі ділила з Андрієм Медведєвим – 11 титулів.

Третій раз у кар’єрі українка захистила звання чемпіонки (Баку, Дубай, тепер Рим).

Відтак Світоліна також зберегла за собою четверту позицію у світовому рейтингу і буде посіяна під 4-м номером на турнірі “Ролан Гаррос” у Парижі, який стартує вже завтра.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Еліна була третьою ракеткою світу.