Перша шайба – українця. Канадські хокеїсти вибили росіян із чемпіонату світу

Чоловічі збірні Росії та Канади з хокею 17 травня зустрілися в 1/4 фіналу чемпіонату світу 2018 року, що відбувається в Данії.
Про це повідомляє “Новинарня” із посиланням на сайт Міжнародної федерації хокею з шайбою. На цій стадії канадці вибили росіян.

Першу шайбу на 5-й хвилині забив канадський гравець українського походження Колтон Парайко.

У підсумку збірна країни Кленового Листа здобула перемогу на 5-й хвилині овертайму. Зустріч завершилася з рахунком 5:4 (1:0, 1:2, 2:2, 1:0).

Росіяни після поразки залишають чемпіонат.

У півфіналі Канада зустрінеться зі збірною Швейцарії, яка несподівано обіграла фінів. Інша пара – Швеція-США.

25-річний Колтон Парайко народився в українській родині в місті Сен-Альберт, провінція Альберта. Він захисник клубу НХЛ “Сент-Луїс блюз”. Хокейну кар’єру розпочав 2010 року виступами за “Форт-Макмюррей ойл баронз” (АЮХЛ), із 2012 по 2015 рік виступав за університетську команди з Аляски.
2012 року був обраний на драфті НХЛ під 86-м загальним номером клубом “Сент-Луїс блюз”. Дебютував у найсильнішій лізі світу 6 жовтня 2015 року в матчі “Сент-Луїс” – “Едмонтон”.

Канадська хокейна команда провела матч в українських вишиванках.