Наказом 606 у Збройних силах дозволяють бороду й вуса. Лише бойові

 

Українським військовим у зоні АТО офіційно дозволять не голитися, носити бороди й вуса.
Про це “Новинарні” стало відомо з наказу Міноборони №606 “Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних сил України…”, який 20 листопада підписав глава МОУ Степан Полторак.

“Всім категоріям військовослужбовців під час бойових та навчально-бойових завдань дозволяється носіння бороди та вусів за умови, що вони мають відповідати вимогам гігієни і не заважати використанню засобів індивідуального захисту та носінню спорядження”, – зазначено в нових правилах на сторінці 39.

Як інформувала “Новинарня“, наказ МОУ №606 видано на зміну застарілому наказу №150 від 12 червня 1995 року.
Процес почався з розробки групою Віталія Гайдукевича нових предметів військової форми одягу, які затвердив президент України 5 липня 2016 року.

Найближчим часом наказ №606 пройде державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України. Після цього відбудеться офіційне оприлюднення Правил.

Носіння старої форми (і повсякденної, і парадної) та знаків розрізнення до неї дозволяється до 1 січня 2019 року.

Читайте також:
Нові правила носіння військової форми та знаків розрізнення ЗСУ:
ПОВНИЙ АЛЬБОМ

Коментуючи новацію з бородами, військовий експерт, ветеран АТО Роман Кулик зазначив: “По факту нормальні офіцери рідко ганяють за зайвий сантиметр щетини під час виконання задач на першій лінії, але геть інша картина – при виведенні підрозділу із зони АТО чи бойовому злагодженні. Тепер можна не викручуватись погано прописаним положенням статуту, а прямо посилатись на 606-й наказ”.

На Гугл-диску доступний повний текст наказу про Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями ЗСУ із додатками та альбомами >>>

 

Читайте також:
“У солдатів АТО зараз в моді ватники, пальта й пуховики”.
Чи реально виконати жорсткий “порядок розміщення знаків розрізнення
на формі ЗСУ”?

 


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.