Діаспора спонукає Канаду очолити миротворчу місію на Донбасі

 

Президент Конгресу українців Канади Павло Грод вважає, Канаді варто очолити миротворчу місію ООН на Донбасі.
Про це йдеться у його статті для канадського видання “The Hill Times”.

“Канаді слід скористатися власним досвідом та оголосити міжнародній спільноті про готовність у найближчому майбутньому очолити миротворчу місію в Україні. Канаді варто швидко визначити потреби, масштаб та необхідні ресурси для повноформатної та ефективної миротворчої місії на сході України”, – пише Грод.

На переконання голови КУК, чинна суттєва присутність канадських військовослужбовців в Україні дозволяє Канаді “розпочати робити це негайно”.

При цьому він визнав, що Росія намагатиметься заблокувати в Радбезі ООН резолюцію щодо миротворців в Україні, тому стосовно Кремля міжнародній спільноті слід вжити додаткові заходи.

“Канада та її Західні союзники повинні зміцнити Україну, посиливши її військову підтримку й тиск на Росію, розширивши санкції до того часу, поки Кремль не погодиться на українську пропозицію стосовно миротворців”, – йдеться в статті.

Павло Грод також наголосив на необхідності надати Україні сучасне летальне озброєння, аби “підвищити ціну будь-якої можливої загарбницької операції РФ”.

“Разом із подальшим санкційним тиском на російську економіку це дозволить примусити Росію погодитися на мирний план. Якщо ціна війни буде для Росії вищою за ціну миру – в Україні пануватиме мир”, – підсумував президент КУК, якого цитує “Еспресо”.

Читайте також:
Переговори Порошенка й Трюдо: Канада може долучитися
до миротворчості на Донбасі

Зустріч Волкера і Суркова щодо миротворців для Донбасу:
Росія прийняла три поправки з 29

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна