Пожежа через блискавку в апеляційному суді Харківщини: зіпсовано 70% комп’ютерів

 

Через гасіння пожежі в Харківському апеляційному адміністративному суді пошкоджено близько 70% комп’ютерів та оргтехніки.
Про це повідомила Рада суддів України.

За словами виконувача обов’язки керівника апарату суду Іллі Янчевського, будівля суду відключена від електроенергії та зв’язку.

“Серверне обладнання, яким забезпечується автоматизована система діловодства суду (АСДС), працівники суду вивезли у безпечне місце ще під час пожежі, не постраждав архів. Справи, які знаходилися у кабінетах суддів у металевих шафах, частково залиті водою, але цілком підлягають відновленню”, – йдеться у повідомленні.

Проте під час гасіння пожежі від води постраждали майже 70% комп’ютерів та оргтехніка.

Також зазначається, що під загрозою обвалу через пошкодження вогнем та водою є перекриття третього поверху.

“Сьогодні, на 10-ту годину ранку, у суді скликано збори суддів, які мають вирішити питання щодо подальшої організації роботи суду”, – пише РС 23 серпня.

Пожежа в будівлі Апеляційного адміністративного суду Харківської області виникла 22 серпня ввечері. Причиною загоряння став удар блискавки.

Читайте також:
Журналістка показала пожежі та їх наслідки біля лінії фронту на Донбасі. ФОТО

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".