Місія військових Канади, Британії й України виконає спостережний політ над Росією й Білоруссю

 

У рамках реалізації договору про “відкрите небо” місія Канади, Великої Британії та України 2-6 травня виконає спостережний політ над територією Білорусі і Російської Федерації. Про це повідомив начальник російського Центру щодо зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков, передає “Інтерфакс-Україна“.

Політ буде виконуватися на канадському літаку C-130J з військового аеродрому Кубинка (Московська область РФ).

“У ході виконання польоту за узгодженим маршрутом російські та білоруські фахівці на борту літака спостереження контролюватимуть суворе дотримання узгоджених параметрів польоту і застосування передбаченої Договором апаратури спостереження”, – зазначив Рижков.

Зазначається також, що літак і встановлена на ньому апаратура спостереження (аерофотоапарати) пройшли міжнародний огляд, що виключає використання технічних засобів, не передбачених Договором.

Як повідомляла “Новинарня“, Україна інспектувала масштаби військової діяльності РФ у Ростовській області в рамках Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки.
Тоді, в січні 2017 року, українську інспекцію не допустили до скупчення артилерії РФ під кордоном у Ростовській області.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *