Держаудитслужба спростувала факт перевірок у 58-й бригаді

 

Інформація про те, що Управління Державної аудиторної служби (колишнє КРУ) виставило рахунок для стягнення 2,5 млн. гривень із військових 16-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ (ППД – Глухів), не відповідає дійсності.
Про це “Новинарні” повідомив керівник прес-служби Держаудитслужби Олег Хомин.

Раніше низка ЗМІ, зокрема й наше видання, з посиланням на “Громадське радіо” інформували, нібито “служба склала акт про те, що військовослужбовці батальйону не повинні були отримувати бойові надбавки за перебування на першій лінії зони АТО”. Хоча насправді бійці майже рік тримали оборону в промзоні Авдіївки, заявляв у коментарі командир відділення в батальйоні Данило Зубко. За його словами, тепер дехто з них “винен по 33 тисяч гривень”.

У ДАС зазначають, що вони взагалі не проводили перевірок у зазначеному підрозділі.

“Державна аудиторська служба України не здійснювала жодних контрольних заходів у 58-й окремій бригаді ЗСУ та, відповідно, не порушувала питання щодо повернення військовослужбовцями цієї бригади отриманих бойових надбавок за перебування на першій лінії зони АТО”, – заявляє прес-служба відомства.

“Отже, інформація, поширена деякими інтернет-ресурсами, про те, що Держаудитслужба змушує згаданих військовослужбовців повертати вказані виплати, не відповідає дійсності”, – констатували в ДАС.

Читайте також:
У Глухові шукають, де – замість недобудованих казарм
– розселити бійців 58-ї бригади з-під Авдіївки

Президент розпорядився доплачувати бійцям на першій лінії 6 тис. грн.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *