В ЄС нагадали, що вимагають від України сертифікації системи е-декларування

 

Вимога Євросоюзу до української влади – запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки. На цьому наголосив керівник групи підтримки України Єврокомісії Петер Вагнер.

“Представництво ЄС: сертифікат технічної безпеки для електронних декларацій є ключовою умовою!” – написав він у “Твіттері”, нагадавши заяву представництва Європейського Союзу в Україні.

У заяві наголошувалося на необхідності запуску електронного декларування з сертифікатом безпеки, “який гарантує кримінальну відповідальність за неправдиві свідчення”.
“Сертифікат технічної безпеки – це ключова умова. Важливий крок у боротьбі з корупцією в Україні!” – підкреслювали у відомстві 11 серпня.

Як відомо, в ніч на 15 серпня сайт Національного агентства із запобігання корупції відкрив доступ до інтерфейсу електронного декларування.
Водночас через відсутність атестату захисту інформації ці декларації не можна використовувати як доказ в суді. Відповідно, посадовців, що опублікують неправдиву інформацію про свої статки, неможливо буде притягнути до відповідальності.

Читайте також:
Головний винуватець зриву е-декларування – Турчинов,
Порошенко теж причетний, – ЗМІ

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *