Посол США: Будь-які дії Росії не спроможні змінити європейський вибір України

 

Хоч би що Росія робила на Донбасі, вона не здатна змінити європейський вибір України. На цьому наголосив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт під час телефонної конференції, передає УНІАН із Брюсселя.

“Після двох з половиною років цілком очевидно те, що чого б не робила чи що здатна зробити Росія на Донбасі, це не втримає Україну від її європейського вибору”, – заявив американський дипломат.

“Іноді важко повірити, враховуючи те, що відбувається на Донбасі, в те, якою нормальною та успішною є решта України. Економіка росте, бізнес знову відкривається”, – наголосив Пайєтт.

Посол також зазначив, що серед українців, чи то в Одесі, Харкові, Києві та Львові, є “відданість та бажання просуватися вперед до європейських інституцій та стандартів, реформувати українську державу, включаючи боротьбу з корупцією, будувати заохочувальний інвестиційний клімат, рухати країну вперед”.

Читайте також:
Посла США в Україні Пайєтта замінить жінка, – ЗМІ

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".