МЗС України надіслало ноту росіянам через візит Шойгу в Крим

 

Міністерство закордонних справ України висловило протест Російській Федерації у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням в Криму міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Про це йдеться у заяві відомства, оприлюднена у п’ятницю, 22 липня, ввечері.

У МЗС нагадали, що 22 липня Шойгу перебував “на суверенній території України у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та Севастополь”.

Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту.

Зовнішньополітичне відомство наголошує, що неузгодженість цього візиту з владою України “є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань”.

“Вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні “органи кримської влади” та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії”, – зазначили в МЗС.

Як раніше повідомлялося, на захопленій землі в Севастополі міністр оборони Росії Шойгу будує власну “хонку”.

Читайте також:
“Ювілейний” візит Путіна на “місце злочину” в Крим. МЗС України висловило протест

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".