Поляк Бальцерович став представником Порошенка в Кабміні

 

Один із архітекторів польських реформ Лешек Бальцерович став представником президента України в Кабінеті Міністрів, його радником, а також співголовою групи підтримки реформ у Кабміні.
Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав сьогодні, 22 квітня, повідомила його прес-служба

Порошенко разом із прем’єром Володимиром Гройсманом провели зустріч із Бальцеровичем, а також екс-міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем, який є другим співголовою групи підтримки реформ у Кабміні.

У прес-службі додали, що створення єдиної групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні підтримано Європейським Союзом, і вчора Порошенко обговорював це питання з комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганессом Ганом.

“Наша принципова позиція – у нас не буде президентської та прем’єрської команди та групи. У нас буде єдина, спільна команда, що буде реформувати країну”, – сказав  Порошенко.

Також Бальцеровича призначено радником президента.

“Розвиток України значно кращий, ніж картинка, яку малюють про Україну. Я маю показати ці досягнення, які не завжди помічаються Заходом”, – сказав Лешек Бальцерович.

Він запевнив, що одним з напрямків його діяльності на новій посаді буде активна робота із західними інвесторами та політиками для представлення реальної ситуації в Україні та досягнень країни на шляху реформ.

Іван Міклош додав, що Україна має значний невикористаний потенціал.
“Нашою метою буде не створення якоїсь паралельної структури, а допомога українським реформаторам подолати проблеми. Будемо працювати”, – сказав він.

Лешек Бальцерович був віце-прем’єр-міністром і міністром фінансів Польщі в 1989-91 та 1997-2000 роках та головою національного банку Польщі в 2000-2007 роках.

Нагадаємо, цього тижня поляк Войцех Бальчун очолив Укрзалізницю.

Читайте також:
Замість Мінфіну словак Міклош очолить групу підтримки реформ Гройсмана

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *