Вірменія і Азербайджан знову активно порушують перемир’я в Карабасі

 

Збройні сили Вірменії протягом доби, 15 квітня, 118 разів порушили режим припинення вогню на лінії зіткнення в Карабасі. Нагірному Про це повідомило міністерство оборони Азербайджану.

За даними відомства, з протилежного боку було обстріляно позиції азербайджанської армії, розташовані на кордоні двох країн і в Нагірному Карабасі. У відповідь ЗС Азербайджану завдали 120 вогневих ударів по позиціях противника.

Після 21-річного “замороження” воєнна фаза карабахського конфлікту між Азербайджаном та Вірменією відновилися 2 квітня 2016 року. Азербайджанська армія пішла в наступ (за даними з Баку – після провокації з вірменського боку) і зайняла деякі панівні висоти й населені пункти на окупованій вірменами території азербайджанського Нагірного Карабаху. Вірменська сторона завдала потужних ударів у відповідь.
За даними ООН, з 2 до 7 квітня щонайменше 33 людини загинули і понад 200 отримали поранення в результаті військових зіткнень в Нагірному Карабаху. Дані з обох сторін свідчать про більші втрати.
Баку і Єреван досягли домовленості щодо поновлення режиму припинення вогню на лінії зіткнення військ, починаючи з полудня 5 квітня. Але вже 9 квітня учасники конфлікту в Нагірному Карабасі звинуватили один одного у порушенні перемир’я.

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *