Порошенко: Сьома черга мобіліцізації стане єдиною в 2016 році, якщо не буде ескалації в АТО

 

Сьома хвиля часткової мобілізації буде єдиною у 2016 році, якщо не станеться загострення на Донбасі. Про це президент Петро Порошенко сказав під час виступу в Києві з нагоди другої річниці створення батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення.

“Ще одна можливість, яка з’являється зараз, це служба в армії за контрактом. Мені приємно повідомити, що десятки тисяч українських патріотів скористалися цією можливістю, що дало нам можливість значно відтермінувати нову хвилю мобілізації, значним чином скоротити її можливу чисельність і наголосити, що коли буде ця хвиля мобілізації – вона буде єдиною в цьому році”, – цитує Порошенка УНІАН.

“Ми, якщо не буде загострення на сході, зможемо забезпечити звільнення четвертої, п’ятої хвиль мобілізації, в основному забезпечивши комплектації частин та підрозділів військовослужбовцями за контрактом», – сказав головнокомандувач.

Також Порошенко додав, що зараз в АТО несуть службу 69 тисяч українських військовослужбовців.

Читайте також:
Таких обстрілів на Донбасі не було з минулого вересня.
В ЗСУ – один загиблий, у бойовиків – дев’ять

Порошенко підписав указ про демобілізацію четвертої хвилі

З початку року на контракт в ЗСУ зголосилися понад 12 тисяч осіб. Змінено підхід до відбору

Міноборони: Найближча хвиля мобілізації буде в 3-4 рази меншою, ніж попередні

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Діма

    31/05/2016 18:38 at 18:38

    Коли буде демобілізація 5 хвилі? На якій підставі нас до осені триматимуть? Шо це за армія шо навіть контрактникам байдуже все і ніхто не може скасувать їх відмови? Чому ми повинні за всих тут відуватись? Ви нелюди!!! Матеріалів немає, ескаваторів теж, бензину і диз топлева теж, передок гине що дня ми виживаємо з того, що ще не згнило!!!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *