Не зважаючи на обстріли, штаб АТО знову відкрив КПВВ “Мар’їнка”

 

Незважаючи на обстріли, сьогодні штаб АТО відновив роботу КПВВ “Мар’їнка” на лінії розмежування.

Відтак усі контрольні пункти в’їзду-виїзду працюють у штатному режимі, повідомили у Держприкордонслужбі.

“Учора протягом дня тимчасово було призупинено пропуск осіб та транспортних засобів через КПВВ “Мар’їнка”. Це пов’язано з ситуацією, що склалася на даному напрямку, зокрема здійснення провокаційних обстрілів з боку російських найманців та загрозою для життя і здоров’я мирних жителів, які перетинають лінію розмежування”, – констатували в ДПСУ.

За повідомленням відомства, загалом через різні КПВВ 5 березня прослідували: “Зайцеве” – 5930 осіб та 1335 транспортних засобів; “Мар’їнка” – 1510 осіб та 1370  транспортних засобів; “Новотроїцьке” – 7050 осіб та 2318 транспортних засобів; “Гнутове” – 2536 осіб та 720 транспортних засобів; “Станично-Луганське” – 3340 осіб.

Зранку 6 березня в черзі для перетину лінії розмежування перед КПВВ “Мар’їнка” перебувало на в’їзд з неконтрольованої території 10 автомобілів, на виїзд – 90.

При цьому, як повідомив штаб АТО, ситуація в районі Мар’їнки залишалася напруженою і під час закриття КПВВ. “Контрольний пункт “Мар’їнка” обстріляв снайпер”, – зазначив штаб АТО.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *