Поліція: дії кожного активного учасника “революційних погромів” оцінять за законом

 

“Поліцейські зі столиці та інших регіонів держави посилено охороняють правопорядок в місцях проведення масових акцій, щоб забезпечити безпеку всіх, хто прийшов вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні. Жоден поліцейський не перешкоджає в цьому”, – повідомив 20 лютого ввечері департамент комунікації Національної поліції України.

В той же час, зазначили в Нацполіції, за підсумками доби є чотири повідомлення про порушення закону з боку активістів, розпочаті кримінальні провадження – за фактом хуліганських дій у трьох офісних приміщеннях та крадіжки мобільних телефонів і гаманця у працівників розгромленого банківської установи.

“Дії кожного активного учасника цих подій оцінять згідно із законом”, – наголошують речники НП.

“У день, коли українці схиляють голову перед героями Небесної сотні, кожен, як ніколи, повинен усвідомлювати персональну відповідальність за порушення закону і розуміти наслідки протиправних дій. Поліція у свою чергу зробить все, щоб провокаційні сценарії не реалізувалися, і докладе максимум зусиль для збереження правопорядку”, – підкреслює департамент комунікації Національної поліції.

У повідомлені йдеться, що зараз правоохоронці повністю контролюють ситуацію у столиці і закликають учасників акцій чітко дотримуватися закону.

Нагадаємо, роковини Героїв Небесної Сотні в Києві відзначили погромом офісу компанії “СКМ” Ріната Ахметова й відділень двох російських банків, а на Майдані встановили намет, запалили вогнища й закликали не розходитись.

Читайте також:
Масові акції до других роковин Майдану в Києві переросли в погроми. Хроніка 20 лютого

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *