Пінчук і Коломойський досягли мирової угоди

 

Українські олігархи Віктор Пінчук з одного боку та Ігор Коломойський з Геннадієм Боголюбовим – з іншого домовилися про врегулювання ділової суперечки без розгляду її у Високому суді Лондона.
Про це повідомляє “BBC Україна” з посиланням на свої джерела.

Слухання справи по суті за позовом Пінчука проти Коломойського і Боголюбова мали початися в понеділок, 25 січня, однак у п’ятницю стало відомо, що позивач і відповідачі порозумілися і владнали суперечку.

Подробиці домовленості наразі невідомі.

Пінчук звинувачував Коломойського та Боголюбова в порушенні контракту під час приватизації Криворізького залізорудного комбінату і вимагав відшкодування у розмірі двох мільярдів фунтів збитків та 90 млн фунтів його первинних інвестицій у підприємство.

На попередніх слуханнях у грудні минулого року суд відмовився включити до справи свідчення українського адвоката Сергія Карпенка про погрози на його адресу з боку оточення Коломойського як такі, що здатні упередити суддю на самому процесі проти Коломойського.

На грудневому засідання юристи Пінчука звинувачували Коломойського у причетності до вбивств. У березні 2015 року Пінчук надіслав силовим органам матеріали, які могли свідчити про причетність Коломойського до вбивств та замахів. Тоді МВС почала перевірку цих доказів.

У жовтні 2015 року також стало відомо, що Коломойський і Пінчук уклали мирову угоду у рамках ще одного свого спору – щодо феросплавного бізнесу.

Перед тим, у руслі судових суперечок, телеканали Коломойського вели масовані інформаційні кампанії проти табору Пінчука, зокрема проти його тестя – екс-президента Леоніда Кучми – з приводу його нібито причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *