Генпрокуратура відмовилася продати Шокіна за $1 млрд.

 

У Генеральній прокуратурі спростовують інформацію про те, що Держдепартамент США “прив’язав” надання Україні мільярдного кредиту до відставки генпрокурора Віктора Шокіна. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає “Українська правда“.

“Ми вважаємо повною нісенітницею інформацію, розповсюджену окремими ЗМІ щодо начебто вимог США звільнити генпрокурора Шокіна в обмін на одержання кредиту в розмірі 1 млрд. доларів США. США є прикладом розвинутої демократії, в традиції якої не входить продавати чи покупати будь-які посади”, – сказав він.

“Ми дуже вдячні авторам цієї інформації за те, що вони оцінили Шокіна в 1 млрд. доларів. Це висока оцінка керівника правоохоронного органу України ГПУ продовжує працювати у штатному режимі та до будь-яких кадрових змін не готується. Єдина особа, яка може поставити питання по керівнику Генпрокуратури, є президент Петро Порошенко”, – наголосив Куценко.

Крім того, прокурор зазначив, що інформація, яку наводили ЗМІ, подавалася “з окремим викривленням справжніх подій”.
“А саме – заступник генпрокурора Віталій Касько не перебував у США, оскільки відповідне відрядження і відпустка не були підписані керівником”, – зазначив Куценко. І нагадав, що у відрядження поїхали заступник генпрокурора Давид Саквералідзе, директор НАБУ Артем Ситник та антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Раніше у ЗМІ з’явилось повідомлення про те, що Державний департамент США розглядає можливу відставку генерального прокурора Віктора Шокіна як одне з важливих свідчень результативної боротьби з корупцією в Україні. Цю інформацію ніби підтвердили через заступника генпрокурора Каська, який перебував у Штатах. Зокрема, зовнішньополітичне відомство США дало владі України чітко зрозуміти, що “прив’язує” надання кредитних гарантій у розмірі 1 мільярд доларів до відставки скомпрометованого Шокіна.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *