На Луганщині “оперу-сепару” дали 6 років з конфіскацією

Вироком Лисичанського міського суду Луганщини мешканця міста Лисичанська“оперативника з ЛНР” – засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляє “Депо. Донбас”, “сепара” судили за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 260, ч.2 ст. 289, ч. 2 ст. 146 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування, незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб, незаконне викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Ухвалою апеляційного суду Луганської області вирок суду першої інстанції залишено без змін.

Раніше прокуратура Луганської області (а вона й підготувала повідомлення для преси) направляла до Лисичанського міськсуду обвинувальний акт стосовно згаданого місцевого мешканця, який з червня 2014 року брав активну участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування, обіймаючи посаду “оперативного працівника ЛНР”. В ході досудового розслідування з’ясувалося, що обвинувачений за попередньою змовою з іншими представниками зазначеного формування вчинив незаконне викрадення особи та незаконне заволодіння транспортним засобом, що перебував у володінні потерпілого.

Ім’я засудженого сепаратиста не називається.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *