Прийнявши виклик #22РushUpChallenge, керівники Військово-Морських сил ЗС України в Одесі влаштували наразі найбільш оригінальну масову акцію з відтисканням від землі на підтримку ветеранів АТО.
Як повідомляє “Новинарня“, 26 січня близько двох сотень діючих та майбутніх офіцерів ВМСУ на чолі з командувачем національного військового флоту віце-адміралом Ігорем Воронченком під час відтискання сформували живі фігури Державного Герба України – тризуба, а також якоря на причальній стінці і вертолітному майданчику фрегата “Гетьман Сагайдачний”.
Масову вправу зафіксувала на відео флотська телерадіокомпанія “Бриз”:
Як зазначає прес-служба ВМСУ, командування флоту прийняло “челендж” від оперативного командування ЗСУ “Південь”.
Прояв громадянської й фізичної активності моряків очолив командувач, бойовий офіцер Воронченко, який віджався 22 разом з підлеглими.
“Командування Військово-Морських сил Збройних сил України приймає естафету від оперативного командування “Південь”. Цим заходом ви висловлюємо велику вдячність всім захисникам України, які боронять наші кордони на Сході. А також висловлюємо глибоку підтримку всім тим ветеранам, які зробили все, щоб над Україною був мир”, – сказав перед початком вправи віце-адмірал Ігор Воронченко.
Флотські передали “челендж” командуванню Сухопутних військ ЗС України.
Читайте також:
22PushupChallenge: Начальник Генштабу Муженко упав і віджався 22 рази.
Далі – справа СБУ. ВІДЕО
Рекордний #22pushupchallenge – разом відтискалися 700 військових
Академії Сагайдачного
Як відомо, влітку 2016 року естафету 22PushupChallenge запустили у США – після того як американський Департамент у справах ветеранів оприлюднив шокуючий звіт про самогубства серед колишніх військових США за 2014 рік.
Стало відомо, що близько 22 ветеранів у США щодня накладають на себе руки.
Пізніше цю цифру уточнили і знизили до 20, адже 7403 ветерана армії США покінчили життя самогубством в 2014 році. Однак виклик “22Kill” залишився.
Аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми, було започатковано флешмоб, умовою якого стало 22-разове відтискання від підлоги протягом 22 днів.
В Україні естафета стала масовим явищем у середині січня 2017 року, особливо в середовищі військових. Її учасники заявляють про бажання підтримати українських воїнів, які повернулися з АТО, зокрема тих, хто має посттравматичний синдром.
Окрім того, флешмобом хочуть наголосити: бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги та підтримки суспільства.
Як повідомляла “Новинарня“, в ЗС України 2016 року покінчили життя самогубством 63 військові.
Читайте більше про акцію:
Флешмоб 22PushupChallenge на підтримку ветеранів АТО: Забродський і ВДВ кинули виклик Генштабу
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!