Уночі Росія вдарила по Сумах шістьма КАБами, серед трьох загиблих – дівчата 5 і 10 років

У ніч проти 4 серпня в Сумах через удари російських керованих авібомб загинули троє людей: двоє дівчат віком 5 та 10 років і 75-річна жінка.

Про це повідомили  поліція Сумській області та керівник Сумської ОВА Олег Григоров.

“Тіла дітей дістали з-під завалів їхнього будинку”, — додав Григоров.

За його словами, шість керованих авіабомб влучили по цивільній інфраструктурі Сум. Ще два КАБи, за даними Сил протиповітряної оборони, вдалося збити на підльоті до населених пунктів. Зруйновані та пошкоджені житлові будинки, нежитлові споруди.

У поліції уточнили, що внаслідок удару КАБами по Сумах, окрім трьох загиблих, також травмовано 69-річну жінку.

Загалом четверо людей звернулися по медичну допомогу. Серед них дві жінки віком 32 та 42 роки з гострою реакцією на стрес. Крім того, внаслідок влучання ворожого дрона травмований 37-річний чоловік.

Загалом за минулу добу доби в Сумській області внаслідок ударів РФ загинуло четверо людей, підсумували в поліції. Ще семеро постраждали.

Четверта загибла людина – це 88-річна жінка у Річківській громаді Сумщини, де ворожий дрон вдарив по території приватного будинку.

У Шосткинській громаді через удар ворожого безпілотника травмований 50-річний чоловік.

За кожним фактом російських атак відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).

Читайте також:
Росіяни запустили по Україні “Іскандер” та 136 дронів: ППО знешкодила 117 ворожих цілей

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна