Росіяни вдарили по Слобідському району Харкова: загинула жінка, 9 постраждалих

Російські війська 26 липня завдали удару по Слобідському району Харкова, внаслідок чого загинула 40-річна жінка, ще дев’ять людей отримали поранення, серед них діти.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“На цю хвилину відомо про 9 постраждалих, серед яких 10-річний хлопчик та 17-річна дівчина”, — розповів Синєгубов.

Хлопчик з вибуховим пораненням шпиталізований. Дівчина зазнала гострої реакції на стрес і отримала допомогу медиків на місці.

Також серед постраждалих 54-річний, 85-річний, 65-річний чоловіки та 45-річна, 65-річна, 53-річна та 34-річна жінки.

Внаслідок ворожого обстрілу повністю зруйновано приватний будинок.

На місці удару триває робота щодо ліквідації наслідків. Всі екстрені служби працюють в посиленому режимі.

Читайте також:
Росіяни вдарили по “Епіцентру” в Кривому Розі 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна