
Київ долучився до пілотного проєкту із запуску технології 5G в Україні.
Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.
До цього технологію 5G вже протестували у Львові, Бородянці та Харкові. За цей час майже 1,5 мільйона українців скористалися мережею нового покоління, а по всій країні вже працює понад 300 базових станцій пілотної мережі.
“Останні пів року ми працювали над тим, щоб столиця отримала 5G. Це ще один важливий крок до сучасної цифрової інфраструктури, яка стане основою для розвитку економіки, інновацій та нових цифрових сервісів”, — заявив очільник Мінцифри Олександр Борняков.
5G уже доступний у центральній частині Києва та в додаткових локаціях мобільних операторів. Пілотний проєкт дасть змогу протестувати мережу в реальних умовах, перевірити роботу обладнання та підготуватися до її повноцінного розгортання після завершення воєнного стану.
За даними уряду, майже 29% смартфонів в Україні вже підтримують 5G. Попереду — запуск цієї технології в Одесі “вже найближчим часом”.
Читайте також:
Уперше в Україні запустили 5G: які три міста стануть пілотними
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!