Україна виробляє 10 млн дронів на рік – і буде вдвічі більше, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що нині Україна виробляє 10 мільйонів дронів на рік. Він також запевнив, що згодом ця кількість збільшиться вдвічі

Про це він заявив під час заходів до Дня Української Державності в середу, 15 липня.

“Я пам’ятаю, як вперше публічно озвучив план держави — мільйон дронів на рік. І було багато скепсису всюди: і ззовні, і всередині. А зараз можемо констатувати — ми робимо 10 мільйонів дронів на рік. І буде 20”, — сказав Зеленський, його цитує “Громадське”.

Президент запевнив, що дрони виготовлятимуть спільно з міжнародними партнерами.

Як писала “Новинарня“, в знак солідарності з Україною на урочисті заходи 15 липня прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, президент Албанії Байрам Бегай, президентка Молдови Мая Санду, президент Румунії Нікушор Дан, прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович, прем’єр-міністр Словенії Янез Янша та інші високопосадовці.

Читайте також: 
ЗСУ досягли переваги над росіянами у застосуванні FPV-дронів 1,8 до 1, – Сирський

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна