Росія вдарила по терміналу з перевалки соняшникової олії на Одещині: пошкоджено 25 тисяч тонн продукції

Зранку 14 липня РФ атакувала термінал компанії “Кернел” з перевалки соняшникової олії в Одеській області, внаслідок чого пошкоджено близько 25 000 тонн продукції.

Про це в середу, 15 липня, повідомили в пресслужбі “Кернел”.

“Унаслідок удару виникла масштабна пожежа, яка пошкодила половину ємностей для зберігання соняшникової олії та інфраструктуру терміналу. Вогонь пошкодив близько 25 000 тонн продукції, що належала Кернел і американській компанії, яка зберігала свою олію на цьому активі”, — розповіли в компанії.

Пожежу гасили 12 годин. Оперативні дії рятувальників не дали вогню поширитися на інші об’єкти та запобігли витоку соняшникової олії в акваторію моря.

Постраждалих серед працівників немає.  Наразі компанія ліквідовує наслідки атаки та оцінює масштаби завданих збитків.

“Цілеспрямовані удари по українській портовій інфраструктурі — це атаки не лише на український бізнес. Вони підривають глобальну продовольчу безпеку та стабільність світових поставок продовольства”, — наголосили в компанії.

Читайте також:
Російські “шахеди” вдарили по сільгосппідприємству на Миколаївщині: є загиблий і поранений

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна