Через атаку РФ по Рибальському півострову знову зруйнований і припинив телемовлення “5-й канал”

У Києві внаслідок масованої російської атаки вночі 6 липня значних руйнувань зазнала редакція “5-го каналу”, розташована на Рибальському півострові – пошкоджено ключові вузли виробництва контенту.

Про це телеканал повідомив на своєму сайті.

Ворожим ударом пошкоджена студія, знищена частина знімальної техніки, потрощені робочі місця в редакції. Водночас минулося без постраждалих серед людей.

“Через наслідки атаки «5 канал» не може оперативно відновити мовлення в телевізійному етері. Мовлення продовжуватиметься в Youtube”, – сказано у повідомленні.

Це вже вдруге “5-й канал” потерпає через удари російської армії. Попереднього разу редакція була атакована 10 липня 2025 року.

Як розповіла в ефірі “Суспільного” шеф-редакторка “5-го каналу” Ірина Герасимова, нинішній удар сильніший, ніж торік. Тоді було виведено з ладу дві студійні приміщення, і мовлення велося з третьої студії. Цього разу зруйнована і вона. Виведено з ладу близько 80% апаратури.

Наразі журналісти працюють дистанційно, мовлення та інформування ведеться через різні мультимедійні платформи “5-го каналу”.

Контекст

Як повідомляла “Новинарня“, сили протиповітряної оборони знешкодили 37 ракет та 326 безпілотників, якими російський агресор атакував Україну з вечора 5 липня до ранку 6 липня. Однак зовсім не було нейтралізовано всі балістичні ракети і “Циркони”. Загалом Росія випустила 68 ракет і 351 ударний дрон.

Це другий масований повітряний удар РФ по столиці України за останні чотири дні. Основним напрямком удару став Київ та його передмістя, де є зруйновані багатоповерхові житлові будинки і підприємтсва. Пошкодження і руйнації будівель зафіксовані більш ніж на 15 локаціях столиці.

Станом на 15:45 6 липня в Києві й області відомо про 19 жертв нічної ракетної атаки РФ (13 у Києві, 6 – у Київській області) та майже 60 поранених.

Україна ініціювала термінове засідання Радбезу ООН з цього приводу.

Читайте також:
Росія знову масовано атакувала Київ ракетами: є влучання, десятки жертв та постраждалих, руйнування та пожежі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна