Російські дрони атакували Миколаївщину: троє постраждалих

Російські війська атакували безпілотниками Миколаївський район Миколаївської області, внаслідок чого постраждали троє людей.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Так, до опівдня росіяни атакували FPV-дроном цивільний автомобіль. Постраждало двоє людей – 68-річний чоловік та 63-річна жінка, їх госпіталізовано. Зараз стан постраждалих задовільний.

Окрім цього, російські війська завдали удару БпЛА, попередньо типу “Молнія”, по Куцурубській громаді. Постраждав 19-річний хлопець, його госпіталізовано.

Також внаслідок атаки пошкоджено три приватні будинки та автомобіль.

Читайте також:
Російський дрон атакував авто працівника Херсонської міськради

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна