У прифронтовому місті на Дніпропетровщині російський FPV-дрон влучив в автомобіль енергетиків, коли вони їхали на відновлювальні роботи.
Про це повідомляє ДТЕК 7 травня.
“Енергетики встигли швидко залишити автомобіль. Ніхто не постраждав”, – йдеться в повідомленні.
Внаслідок удару автівка зазнала серйозних пошкоджень і більше не може виїжджати на ремонти, зазначили в компанії.
За даними ДТЕК, це вже 264 атака росіян на мережеві енергообʼєкти Дніпропетровщини. Попри постійну небезпеку, бригади ДТЕК щодня повертають світло людям на прифронтових територіях.
Читайте також:
На Херсонщині росіяни вдарили дроном по авто волонтерів: двоє поранених
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!