
оновлено
У понеділок вранці російські загарбники завдали ракетного удару по місту Мерефа Харківської області, внаслідок чого загинули щонайменше 5 людей, ще понад півтора десятка постраждали.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у соцмережах у понеділок, 4 травня.
“За попередньою інформацією, ворог завдав ракетного удару по Мерефі. Пошкоджено територію СТО”, – написав він мпершу.
“Пожежу вже ліквідували. Фіксуємо пошкодження приватних і багатоквартирних будинків, 4 магазинів, СТО. На місці удару продовжують працювати бригади екстреної допомоги, всі профільні служби”, – повідомив Синєгубов.
Кілкість підтверджених втрат зростає.
ОНОВЛНО. Після 12:30 голова ОВА зазначив, що внаслідок обстрілу загинули п’ятеро людей: чоловіки 50 і 63 років та жінки 74, 41 і 52 років. Наразі відомо про 18 постраждалих, проте люди продовжують звертатися до лікарень.
Четверо поранених госпіталізовані у важкому стані, ще 12 людей зазнали вибухових травм середньої тяжкості, у двох постраждалих – гостра реакція на стрес. Кожному з них надається вся необхідна медична допомога.
Підрозділи ДСНС, правоохоронці, екстрена медична допомога продовжують працювати на місці удару. Ліквідація наслідків триває.
Читайте також:
Росіяни дроном атакували хлібний фургон на Харківщині, є постраждалі
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!