ППО знешкодила 113 дронів, якими Росія атакувала Україну

У ніч на 20 квітня (з 18:00 19 квітня) російські війська атакували Україну 142 ударними БПЛА типу “Shahed” (в т.ч. реактивними), “Гербера”, “Італмас” та безпілотниками інших типів.

Про це інформують Повітряні сили ЗСУ.

Окупанти запускали дрони із напрямків Курська, Брянська, Орела, Міллерова, Шаталова, Приморсько-Ахтарська (РФ), а також з ТОТ Донецька і Гвардійського (ТОТ АР Крим). Близько 100 із них – “шахеди”.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 08:00 протиповітряною обороною збито/подавлено 113 ворожих БПЛА типу “Shahed”, “Гербера”, “Італмас” та дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.

Зафіксовано влучання 28 ударних БПЛА на 18 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях.

Читайте також:
Росіяни вдарили по лазні в Ізюмі: постраждало троє людей

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна