“Його знав, мабуть, чи не весь фронт”. Унаслідок вибуху дрона на Черкащині 1 квітня загинув волонтер Іван Степанюк

1 квітня в Черкаській області вибухнув російський дрон. Унаслідок цього загинуло четверо людей, серед яких член громадської організації “Українська Служба Порятунку” Іван Степанюк.

Про це повідомив керівник Міжнародної наукової громадської організації Академія української служби порятунку Павло Діба.

“У нашій великій родині трагічна звістка: від вибуху ворожого безпілотника загинув член організації, Уповноважений з питань організації діяльності Комісаріату ВГО Українська Служба Порятунку у Черкаській області, щира, невтомна людина з золотими руками, невтомний волонтер, якого знав мабуть чи не весь фронт за добрі, фахові справи у допомозі війську України — Іван Олексійович Степанюк”, — розповів Павло Діба.

Іван Степанюк. Фото з Facebook Любові Орленко

Також про волонтера розповіла черкащанка Любов Орленко, яка зазначила, що Іван Степанюк був “швидкою допомогою” для всього фронту.

“Людина-кремінь. Людина-золото. Наш Іван Олексійович Степанюк…​Ворог убив того, хто дарував надію іншим. Загинув не просто волонтер — загинула людина, яка була «швидкою допомогою» для всього фронту. Ремонт техніки під обстрілами, евакуація з пекла, де інші не витримували — це був його прижиттєвий подвиг”, – написала вона у своєму Facebook.

Іван Степанюк. Фото з Facebook Любові Орленко

Як інформувала “Новинарня“, 1 квітня чотири людини із Золоніського району Черкаської області загинули внаслідок вибуху ворожого дрона. За даними обласної прокуратури, місцеві мешканці підійшли до ворожого БПЛА “з цікавості”, після чого на відкритій місцевості сталася детонація бойової частини дрона.

Читайте також:
Оглядали уламки в полі: на Одещині через вибух дрона загинув чоловік

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна