Три людини дістали поранення внаслідок російського удару FPV-дроном по цивільно автомобілю у місті Нікополь вранці 1 квітня.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа в середу, 1 квітня.
“Ворог вдарив по місту FPV-дроном. Всі постраждалі госпіталізовані. Один з чоловіків – вкрай “важкий”. Ще один чоловік 42 років та жінка 51 року – у стані середньої тяжкості. Лікарі надають їм необхідну меддопомогу”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також:
Росіяни ввечері вдарили по центру Нікополя: серед 11 постраждалих – дитина
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!