Російські війська в ніч на вівторок, 31 березня, атакували Слов’янськ у Донецькій області, внаслідок чого пошкоджено будинки, є поранені.
Про це повідомив глава Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях.
За його даними, окупанти завдали удару по місту, застосувавши дві ФАБ-250.
Зафіксовано влучання в приватний сектор, внаслідок чого пошкоджено щонайменше 22 будинки та три автомобілі.
Відомо про трьох поранених, серед яких 12-річна дівчинка. Усім постраждалим надали необхідну медичну допомогу, додав Лях.
Читайте також:
В Одесі російський дрон влучив у багатоповерхівку, постраждав 50-річний чоловік
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!