В Одесі російський дрон влучив у багатоповерхівку, постраждав 50-річний чоловік

Уранці 31 березня російські окупанти атакували Одесу безпілотниками, один із дронів влучив у дев’ятиповерховий будинок. Постраждав 50-річний чоловік.

Про це повідомив голова Одеської МВА Сергій Лисак.

Він уточнив, що один із дронів влучив у багатоповерховий житловий будинок у Київському районі міста. Унаслідок удару пошкоджено фасад, балкони та засклення з другого по четвертий поверхи.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що дрон влучив у балкон квартири, яка розташована на третьому поверсі. Постраждав 50-річний чоловік, у нього різана рана передпліччя.

Пожежу, що виникла внаслідок удару, оперативно ліквідували.

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна