Вранці російські війська завдали удару по інфраструктурі одного з портів Одеси.
Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.
Зафіксовано кілька влучань на території підприємства та суміжного термінала. Внаслідок обстрілу пошкоджено елементи причальної інфраструктури, а також одну з технічних ємностей.
Постраждалих немає.
На місці працюють підрозділи ДСНС, відповідні служби порту та інші екстрені служби — триває ліквідація наслідків та оцінка пошкоджень.
Порт продовжує роботу з урахуванням поточної безпекової ситуації.
Читайте також:
РФ завдала масованого удару по Одесі: 2 загиблих, 11 поранених, пошкоджено пологовий, телецентр, будинки
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!