Протягом четверга, 26 березня, Чернігів був під атакою російських дронів, унаслідок чого пошкоджено інфраструктуру, зруйновано будівлі та є поранений.
Про це у п’ятницю, 27 березня, повідомив глава Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
За його словами, росіяни атакували місто “Геранями”. Зокрема, близько 15:00 було влучання по території харчового підприємства, внаслідок чого пошкоджено склад, обладнання та продукцію.
Увечері ворог бив по транспортній інфраструктурі, через що поранення отримав 36-річний працівник залізниці, який нині перебуває в лікарні.
Крім того, унаслідок атак у селі Новгород-Сіверської громади зруйновано житлові та господарські будівлі, пожежі ліквідували рятувальники.
У Семенівській громаді зафіксовані влучання по об’єктах мобільного зв’язку та котельні.
Загалом за добу в області було 40 обстрілів і зафіксовано 62 вибухи, додав глава ОВА.
Читайте також:
Росіяни вдарили по багатоповерхівці в Харкові, є постраждалі
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!