Російські війська вдарили по Запоріжжю безпілотниками, внаслідок чого загинули двоє людей.
Про це в суботу, 21 березня, повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
За його словами, ворожим ударом зруйновано приватний будинок. Загинули чоловік і жінка, двоє дівчат — 15 та 11 років — отримали травми. За інформацією від медиків, життю дітей нічого не загрожує.
Згодом Федоров повідомив, що медична допомога знадобилася 46-річному чоловікові, який отримав травми після удару безпілотників по місту.
Читайте також:
Удари РФ по енергооб’єкту в Ніжинському районі повністю знеструмили Чернігів і більшу частину області
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!